בניית אתרים:

מערכת הפעלה

אתר הנבנה במערכת וורדפרס מעניק לכל לקוח את היכולת לעדכן באופן מיידי כל עדכון אשר קורה בעסק שלו והוא מעוניין שיופיע באתר. מערכת וורדפרס היא מערכת ידידותית לכל אחד ואחת מאיתנו ואפשר ללמוד להשתמש בה בתוך זמן קצר.

אופטימיזצית האתר למנועי החיפוש:

כל אתר אשר אנו בונים חייב להיות מותאם לקידום במנועי החיפוש השונים (( SEO. חברת M.B Media מתמחה בביצוע אופטימיזציה לתחום שלכם.

100% רספונסיבי

בעידן של היום רבים מהלקוחות אשר יגיעו אליכם אל האתר יעשו זאת באמצעות הסמארטפונים. כיום יש חשיבות רבה מאוד לאתר הבנוי באופן שמותאם לסלולרי. מלבד זאת גם כמעט ובלתי אפשרי לקדם היום אתר שהוא לא מותאם במנועי החיפוש.

עיצוב אתר יחודי ואיכותי

חברתנו מתמחה בעיצוב אתרים עפ''י הזמנה אישית. אנו עובדים בשיתוף מוחלט מול הלקוח ומעצבים את האתר לפי טעמכם האישי, ינתן לכם גם ידע שיווקי אשר אותו רכשנו במהלך השנים בכל הנוגע ליחס המרות והצלחתו של האתר מבחינת הכסף שיניב לכם. לא נגיע לסיומו עד שלא יאושר ע''י הלקוח , ההצלחה שלכם עומדת בראש סדר העדיפויות שלנו.

סליידרים תמונות וסרטונים:

בעולם המדיה של היום לקוחות רבים אשר יכנסו לאתר יקבלו את הרושם הראשוני על העסק שלכם באמצעות המדיה שקיימת בו, בנישה הזאת אנו משקיעים מחשבה רבה מאחורי כל פרט: סרטון, סליידר או תמונה אשר יוצגו אצלכם באתר, מטרתנו היא לגרום לעניין מירבי של הלקוחות בערך המוסף ובייחודיות אשר אתם מעניקים בעסק שלכם.

הדרכה לתפעול האתר ושיטות שיווק שונות

לאחר שנסיים את התהליך אנו ניתן הדרכה מלאה לגבי התפעול השוטף של האתר ללא עלות כספית, בנוסף נעמוד לרשותכם בכל שלב שלאחר סיומו וניתן לכם טיפים וכלים שיווקים אשר רכשנו בתחום.